Sjaak van der Heul
Gerelateerde expertises
Wij zijn op zoek naar talent. Benieuwd naar onze vacatures?
Bekijk de meest recente bijdragen.
Staatssteun bij publieke financiering van warmtenetten
Platforms van dominante ondernemingen en verplichte interoperabiliteit: Belangrijk arrest van het HvJ EU over Android Auto
Blogreeks juridische oplossingen netcongestie #5 – Gebruik op tijd of raak het kwijt (‘GOTORK’)
Blogreeks juridische oplossingen netcongestie #4 – aansluittermijnen op een rij
Blogreeks juridische oplossingen netcongestie #3: het codebesluit prioriteringsruimte van de ACM
Opkomende online en live events
Onze events zijn openbaar en voor iedereen toegankelijk. Indien gewenst kunnen wij ook een bijeenkomst op maat voor u verzorgen.
Zorgcontractering en uitvoering binnen het sociaal domein staan onder druk door voortdurende veranderingen. In deze sessie brengen we beleidsmedewerkers en zorgaanbieders op de hoogte van de laatste ontwikkelingen en uitdagingen.
Internationaal remote werken wint aan populariteit, maar brengt ook nieuwe uitdagingen voor u als werkgever met zich mee. In dit webinar krijgt u praktische handvatten over wat u juridisch en fiscaal wél en vooral ook niet moet doen om grip te houden op grensoverschrijdende arbeid.
Wist u dat wij ook bijeenkomsten op maat voor u organiseren? Van kleine tot grote groepen. Ontdek de mogelijkheden!
Ontvang relevant nieuws op uw interessegebied
- Per kwartaal
- Zelf uw voorkeuren opgeven
- Makkelijk uitschrijven