Dit artikel is niet meer beschikbaar
en is gearchiveerd.
Het artikel dat u wilt bekijken bestaat helaas niet meer. Bij het vernieuwen van onze website is sommige inhoud verplaatst of gearchiveerd. Heeft u een vraag? Neem dan gerust contact met ons op.
Ontdekken
Heeft u een vraag? Kom vrijblijvend in contact
Ontdek alle kennisartikelen
Blijf op de hoogte van actueel nieuws en ontwikkelingen in het vakgebied en vindt verdiepende kennis, inzichten en praktische tips.

Vanaf 30 juni 2025 geldt een IIO-maatregel tegen China: wat betekent dit voor aanbesteding van medische hulpmiddelen?

Zorgplicht zorgverzekeraars bij geneesmiddelentekort en toezicht NZa

FSV Belastingdienst: waarom compensatiebeleid privacyclaims niet oplost

Wet opheffing verpandingsverboden

Bestuurdersaansprakelijkheid bij onrechtmatig gedeclareerde zorg
Aankomende online en live events
Tijdens onze events delen we diepgaande kennis en pragmatische inzichten over actuele onderwerpen in het vakgebied. Onze events zijn zowel online als op locatie.
Europese wet- en regelgeving ontwikkelt zich in rap tempo. Van de AVG tot de AI Act, en van NIS2 tot de Data Act – de stapeling van regels confronteert IT-leveranciers met toenemende juridische én commerciële uitdagingen.
Voorbereid op de Wcw: Wat verandert er in de collectieve warmtevoorziening?
Wij organiseren ook events op maat. Van kleine tot grote groepen, we zorgen voor een inspirerende sessie afgestemd op uw wensen. Informeer naar de mogelijkheden.
Ontvang relevant nieuws op uw interessegebied
- Per kwartaal
- Zelf uw voorkeuren opgeven
- Makkelijk uitschrijven